Artikelnamn: Grund- och gråvattenpump AP50B.50.08.3V utan vippa
Produkten är del av följande kategorier:
Beskrivning
DRÄNKPUMP AP50B.50.08.3V GRUNDFOS
Dränkbar gråvatten- och avloppspumpav rostfritt stål med virvelhjul för pumpning av spillvatten. Pumpen har ett fritt genomlopp på 50 mm, är servicevänlig och förberedd för installation påkopplingsfot eller med röranslutning.
Art. nr. 5880139
Lev. Art. nr. 96468194
EAN. Art. nr. 5700394936675
Teknisk data
Modell AP50B. 50.08. 3V
Anslutning R50
Gänga Utvändig
Utförande Utan nivåvippa
Effekt 0,8 kW
Fas 3
Kapacitet 6,7 l/s
Material Rostfritt
Spänning 400 V