  5. » BLANDARFÄSTE DESIGN LINE 150 CC UTANPÅLIGGANDE G20XG15UTV TRIO
BLANDARFÄSTE DESIGN LINE 150 CC UTANPÅLIGGANDE G20XG15UTV TRIO
Varumärke: Trio
Artnr: 8267003
Lagerstatus: Beställningsvara
Artikelnamn: BLANDARFÄSTE DESIGN LINE 150 CC UTANPÅLIGGANDE G20XG15UTV TRIO
Produkten är del av följande kategorier:
Beskrivning
Synonymer:
trio
Leverantörs Art. nr.:
EAN Art. nr.
Art. nr.:
Material:
Mässing
Ytskydd:
Förkromad
Ytbehandling:
Polerad
Färg:
Krom
Typ av yta:
Blank
Form:
Rektangulär
Antal anslutingar:
2
c/c-avstånd anslutningar:
150 mm
Lämplig för rördiameter:
15 mm
Typ av röranslutning:
Synlig
Lämplig för kopparrör:
Ja
Mått anslutning:
Ansl. 20 (3/4")
Anslutning:
Utvändig gänga G, cylindrisk (ISO 228-1)
Bredd monteringsplatta:
210 mm
Höjd monteringsplatta:
54 mm
Djup monteringsplatta:
6 mm